خوزستان- اهواز سه

پسرهای سربه هوا

 

امروز سه شنبه  18/03/1389 روز اعضاء پسر بود . پسرها اول صبح خواب آلودن و دیر به کانون میان اما امان از وقتی که میان. پر انرژی و سربه هوا. هرچی رو توضیح میدیم به سرعت برق و باد فراموش می کنن. هنوز خیلی مونده تا با شرایط کتابخونه آشنا بشن. اما به هر حال امروز هم با انجام برنامه های نقاشی، سفالگری،خوشنویسی،معرفی کتاب،روخوانی کتاب،معرفی سرزمین(شهر شیراز) و بازی و مسابقه ی دارت به خوبی و خوشی به پایان رسید . خدارو شکر. مربیا خسته نباشید.

+ نوشته شده در  سه شنبه هجدهم خرداد ۱۳۸۹ساعت 13:3  توسط سرکار خانم گل محمدی وخانم ممبینی  | 

 

تابستان زود رس

 

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز شماره 3 اهواز ، امروز دوشنبه ۱۷/۰۳/  ۱۳۸۹فعالیتهای فرهنگی هنری تابستانه ی خود را برای اعضاء دختر شروع کرد.

در روز اول برنامه های هنری مانند نقاشی، خوشنویسی و سفالگری و برنامه های فرهنگی مانندمعرفی کانون، نحوه ی امانت و برگشت کتاب، شعر خوانی، روخوانی کتاب، معرفی کتاب انجام شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه هفدهم خرداد ۱۳۸۹ساعت 12:46  توسط سرکار خانم گل محمدی وخانم ممبینی  | 

 

فصل جدید فعالیت ها داغ تر از همیشه

امروز یکشنبه ۱۶/۰۳/۱۳۸۹ فعالیتهای فرهنگی هنری تابستانه در مرکز شماره 3 اهواز با حضور اعضاء کودک و نوجوان پسر شروع شد.

در ابتدا به اعضاء برای حضورشان در کانون خوش آمد گفته شد و در ادامه معرفی کانون و فعالیتهای آن و همچنین چگونگی امانت و برگشت کتاب توضیح داده شد . برنامه ی کاردستی (ساخت جعبه با وسایل دور ریختنی و مقوای ایفلوت) ،روخوانی کتاب و برنامه ی ادبی از دیگر برنامه های  اجرا شده در این روز بود.البته امسال اولین قطع برق را هم داشتیم . چهره بچه ها که ژوشیده از عرق بو.د ولی با تلاش و دقت کار خود را انجام می دادند دیدنی بود.

+ نوشته شده در  یکشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۸۹ساعت 13:37  توسط سرکار خانم گل محمدی وخانم ممبینی  |